Jestliže se věnujeme sportu, většinou si přejeme, abychom měli výbornou kondičku, abychom zpevnili tělo, odbourali tukové polštáře a zhubli, cítili se dobře na těle i duchu. Jakmile cvičíme, zajímá nás zpravidla i zdravá výživa. Přírodní výživa, přírodní doplňky stavy pro sportovce, jsou vyráběny s citem pro správné ingredience i chuť.

Ochutnejte přírodní doplňky stravy

Je skvělé, když nás zdravý životní styl baví. Aby tomu tak bylo, je potřeba, abychom to, co děláme, dělali rádi a bez nucení. K tomu pomáhá i strava, díky níž udržíme své tělo štíhlé, zdravé, a přitom nám tato strava chutná. Pomoci ke zdravému životnímu stylu vám může i parťák, s nímž se budete zdravému životnímu stylu věnovat, také hezké oblečení a obuv, s nimiž budete sportovat rádi.

Přírodní doplňky stravy jsou ideální pro výkonné sportovce i naprosté začátečníky. Využít je mohou i ti, kdo fyzicky pracují a denně vydají spoustu energie. Vybrat si můžete přírodní doplňky stravy, které vám pomohou před výkonem, v jeho průběhu, abyste byli silní a vytrvalí, a přinesou i pomoc v regenerační fázi po námaze.

Být hydratován a plný energie

Velmi vhodné jsou iontové nápoje. Kupříkladu „Isotonic Drink“ s příchutí citronu pomůže udržet výkon při delší fyzické aktivitě. Díky němu se voda lépe vstřebává při zátěži, postupně dodává energii, obsahuje antioxidanty chránící vaše buňky při oxidačním stresu a pomáhá dodat maximální výkon.

Dodat energii vám pomůže Energetický gel s příchutí čokolády. Doplní energii při každé fyzické aktivitě, najdete v něm jen organické látky. Je skvělý na kolo, do fitka i při běhu.

Samozřejmostí by měla být i proteinová tyčinka, např. arašídová. K dostání je balíček pro sportovce, v němž najdete všechny tyhle přírodní doplňky stravy a pár dalších. Nebudete muset hledat a vybírat. 

Předchozí článekČelovka na běhání vás bude provázet při každém tréninku
Další článekNechybí vašemu tělu vitamín D? Zjistěte to nyní