Drtivá většina z nás má doma kusové koberce, příp. koberce v metráži, které pokrývají celou podlahu místnosti. Jestliže máte doma schodiště, mohly by vám přijít vhod nášlapy na schody, jež mají vícero funkcí. Vdechnou schodišti útulnější a teplejší vzhled, vás budou chránit před uklouznutím a schody díky nim déle vydrží, zvlášť, jsou-li vyrobeny z měkčího typu dřeva.

Nášlapy na schody v mnoha podobách

Možná už jste se také setkali se společností Vopi, která je známá pro svou bohatou nabídku kusových koberců. Najdete u ní mnoho typů dětských koberců, modelů vhodných do ložnice, obývacího pokoje, ale také haly či chodby. A právě tato firma nabízí i nášlapy na schody ve velmi kvalitním provedení. Nášlapy jsou opatřeny samolepící páskou, aby na schodech pevně držely. Taktéž jsou lemovány obšitím a nechybí jim ani pevná hrana k precizní ochraně schodů a držení jejich tvaru.

Co se týče montáže, jednoduše je přilepíte ke všem typům pevných povrchů. Údržba je také snadná, nášlapy lze čistit měkkým kartáčkem s použitím mýdla nebo pracího prášku, jak jste zvyklí u jiných druhů koberců.

V nabídce https://www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ je více typů nášlapů a zkrátka nezůstávají ani barvy. Volit můžete nášlapy světlé, tmavé, červené, modré, hnědé… s květy, 3D vzorem a jiné. Mají podobu půlkruhu a obdélníku.

Další zboží pro váš domov i jiná místa

Vopi kromě kusových koberců a nášlapů na schody nabízí i autokoberce, autopotahy, vany a koberce do kufru auta, autodoplňky a autokosmetiku. Venku i pod přístřeškem můžete využít umělý travní koberec, rohožky a rohože, uvnitř pak běhouny nebo koberce na míru.

Podívejte se sami na bohatou a pestrobarevnou nabídku koberců, jež jsou kvalitní, do detailů propracované a esteticky povedené. Zajisté si vyberete, ať už hledáte nášlapy na schody, koberec do pokojíku dětí nebo autokoberec do vašeho rodinného vozu.

Předchozí článekUž jste cvičili na balanční podložce?
Další článekNůžkový párty stan