Golf je zábavným a relaxačním koníčkem a pro mnohé lidi soutěživým sportem. Z historického hlediska je golf mimořádný sport. Historie golfu sahá až do středověku a jeho pravidla byly stanoveny ve Skotsku v roce 1774.

Perfektní zastřešení s nůžkovým párty stanem

Abyste si svou oblíbenou hru mohli naplno vychutnat, bude třeba se zchladit, načerpat nové síly a zotavit se z tempa hry. V takovém případě můžete použít nepromokavý nůžkový párty stan. Jeho montáž je absolutně nenáročná. Nůžková konstrukce sestává z eloxovaného hliníku a vyznačuje se dlouhou životností. Nohy v šestihranném profilu zajišťují dokonalou stabilitu stanu. Na výrobě komponentů konstrukce jsme kladli velký důraz na kvalitu použitých materiálů. Rozkládání stanu usnadňují samozajišťující patenty. Nylonové spoje na konstrukci jsou odolné vůči nárazu, prasknutí a deformací.

Za nepříznivého počasí vám střecha a tři plné bočnice poskytují ideální úkryt. Ochrání vás také před prudkým sluncem, deštěm a větrem. Vybrat si můžete z osmi barev. Střecha se upevňuje pomocí poutek o konstrukci stanu. Stěny se upevňují pomocí suchého zipu o střechu stanu. Po stranách je možné stěny spojit pomocí suchého zipu nebo klasického zipu. Záleží jaký model stanu si zvolíte.

Pokud jste v golfu nováčkem, doporučujeme seznámit se se základními pravidly a technikami golfu. Také je užitečné vědět, jak si pořídit příslušenství pro hru a naučit se správnou etiketu golfového hřiště. Princip golfu spočívá v úderu míčku z odpaliště do jamky. Ten, kdo to zvládne s nejmenším počtem úderů, vyhrává. 

Vyberte si správný nůžkový párty stan a užijte si tento zelený sport na profesionální úrovni.

Na závěr vás seznámíme s výhodami hraní golfu:

  1. Koncentrace

Golf vyžaduje celkovou koncentraci. Naučí vás sebeovládání a trpělivosti, které jsou v dnešním světě velmi důležité. Hráči golfu jsou většinou soutěživí lidé kteří mají možnost neustále se zlepšovat a stanovovat si vyšší cíle. 

  1. Pobyt v přírodě 

Hrací hřiště je ze všech stran obklopeno nádhernou zelenou přírodou. Každý kurz má jiný charakter a je jedinečný. Zelená barva působí uklidňujícím a přináší harmonii a klid. Odpočinete si od svých povinností a každodenních starostí. Není třeba kontrolovat telefon nebo e-maily. 

  1. Pozitivní účinky na zdraví 

Golf má pozitivní vliv na naše zdraví. Podle švédské studie golfisté žijí déle. Pravidelná fyzická aktivita a pobyt na čerstvém vzduchu zabraňují riziku úzkosti a deprese. Na 4hodinové trase zajedete více než 8 kilometrů a ztratíte v průměru 170 kcal za hodinu. 

  1. Budování vztahů

Kromě hry máte jedinečnou příležitost popovídat si se svými přáteli a strávit s nimi pár hodin. Jelikož golf se hraje většinou v čtyřčlenných skupinách, máte možnost poznat nové lidi a najít si nové přátele.

Předchozí článekChraňte vaše schody i zdraví díky praktickým nášlapům
Další článekJak naučit děti jezdit na koloběžce?