Rozhodli jste se otevřít nové bistro, kde byste rádi nabídli v nabídkovém katalogu lahodné španělské delikatesy? V tom případě jistě uvítáte doporučení, kde tyto potraviny nakoupit.

Základní informace o historii španělské kuchyně

Španělská kuchyně je proslulá směsicí jedinečných chutí. Dá se říci, že tato země je mnohem více než kterákoliv jiná země ovlivněna svou pestrou historií. Ve španělské gastronomii najdete vliv stravování Arabů a Židů, kteří ve středověku na Pyrenejském poloostrově pobývali. Téměř stejnou měrou byla španělská kuchyně ovlivněna také kulinářským uměním tzv. „nového světa“. Španělské totiž stejně jako Portugalci či Britové byli velmi zdatnými mořeplavci. K jejich úspěchům lze přičíst například objevení Chile a Peru. Díky geografické poloze Španělska nelze opomenout ani vliv francouzské gastronomie. Ve Španělsku stejně jako kdekoliv jinde ve Středomoří se hojně používá olivový olej, česnek, cibule, rajčata či papriky. Vlivu Arabů lze přičíst používání koření jako šafrán a římský kmín.

Kde koupit kvalitní španělské potraviny?

Kvalitní španělské potraviny za výhodnou cenu můžete snadno pořídit do Vaší kuchyně prostřednictvím internetové prodejny společnosti BMC Brno. Její nabídkový katalog objevíte na těchto webových stránkách www.bassta.cz/produkty/. V sortimentu zboží objevíte především konzervované ovoce, zeleninu, olivy, olivové oleje, koření i velmi oblíbeného tuňáka. Potraviny můžete od společnosti BMC Brno pořídit v plechovkách, sklech, sudech i v podobě jednoporcových programů. Společnost BMC Brno při výběru potravin dbá především na dlouhodobou trvanlivost, lahodnou chuť a příznivou cenu.

Předchozí článekDopřejte si netradiční dovolenou
Další článekCo Čech, to světoobčan! Jak zvládnout angličtinu hravou formou?