Milujete španělskou kuchyni, kterou byste si rádi připravili i doma a nemuseli čekat, až se do této krásné země zase někdy dostanete? Dá se to hravě udělat. Stačí nakoupit si pravé španělské potraviny, které k nám dováží a prodává společnost bmcbrno.cz.

Nakupujte jako profesionálové

Prodejnu BMC Brno můžete, jak už název napovídá, navštívit v centru Brna. Je zde skvělá dostupnost jak autem, tak MHD. Vítaní jsou jak „obyčejní“ lidé, kteří mají rádi chutná jídla a kvalitní suroviny, tak velkoodběratelé. V BMC Brno nakupují velkoobchody i maloobchody, výrobci potravin, restaurace, jídelny, vinotéky, dokonce i reklamní agentury, firemní zákazníci a privátní klientela.

Co vše zde seženete

Vybírat můžete s naprosto obšírné nabídky, jejíž kompletní přehled najdete na webových stránkách společnosti. Jmenujeme kupříkladu delikatesy, které se nachází zde: https://www.bmcbrno.cz/spanelske-delikatesy, alkohol, konzervované ovoce, koření, rybí konzervy, picos, vinné octy, ovocné pomazánky, maso a sýry, dokonce i sterilovanou zeleninu, paštiky, jednoporcový program…

Večer u sklenky kvalitního vína

Určitě byste měli ochutnat i španělská vína. Jistě je vám známo, že Španělsko patří k předním producentům vína na světě a o víně tedy mnohé ví. BMC Brno pro vás vybírá vína vysoké kvality, prověřená mnohaletou tradicí. Jde o vína z nejvýznamnějších vinařských oblastí a sklepů. Ochutnat můžete vína ze sklepů Bodegas Brahonda z regionu D.O. Yecla, Bodegas Isidro Milagro z regionu Tierra de Castilla, Bodegas Murviedro z oblasti D.O. Valencia, Bodegas Pego de la Jaraba z regionu D.O. La Mancha a mnohé jiné.

Podívejte se sami na sortiment, který vám již několik desítek let přiváží a nabízí brněnská společnost BMC Brno. Zásobuje nejen odběratele u nás, ale i na Slovensku. Ochutnejte delikatesy, olivy, paštiky nebo třeba konzervované ovoce či zeleninu a uvidíte, že i doma si můžete připravit jídlo jako ve Španělsku.

Předchozí článekS novými ubrousky Colour Catcher ECO si můžete užívat nošení oblíbeného oblečení a kdykoliv sáhnout po barevných kouscích, navíc s ohledem k přírodě
Další článekNestrkejte hlavu do písku jako pštros, když v tom „lítáte“