Alkohol je, stejně jako oheň, dobrý sluha, ale špatný pán. Dokáže člověku rozproudit krev, zahřát ho na těle a duši, uvolnit a dostat do pohody, ale rovněž ho pořádně „spálit“. Mít alkohol pod kontrolou je nejdůležitějším aspektem jeho užívání. Se střídmostí nejdál dojdete.

Podle odborníků není zcela bezpečná žádná denní míra alkoholu. Každý člověk má totiž jinou hranici, než se objeví první známky závislosti. Léčba závislosti na alkoholu je pak během na dlouhou trať s nejistým výsledkem. Máte-li už v této chvíli sebemenší obavu, že v tom „lítáte“, nestrkejte hlavu do písku a postavte se problému čelem.

Diskrétní terapie v AdiCare

Objednejte se na terapii, která vám dokáže odhalit, jak velký problém ve skutečnosti máte. Protialkoholní poradna je jakýmsi předstupněm ambulantní a posléze ústavní léčby. Dokáže vám dát užitečné rady a zachránit před pozdější hospitalizací. Neřízené pití alkoholu vám totiž dokáže zničit život. Protialkoholní poradna vám hodí pomyslné „laso“, které vás udrží nad propastí.

Co je kontrolované pití?

V AdiCare, kam je možné se objednat on-line, vám nabídnou individuální a skupinové terapie, abstinenční programy pro závislé nebo kontrolovanou konzumaci alkoholu. Ne každý člověk je totiž schopen den ze dne přestat pít a stát se celoživotním abstinentem. Kontrolované pití mu tento problém vyřeší. Terapie kontrolované konzumace alkoholu představuje alternativní cestu ke zvládnutí závislosti pro všechny, kteří chtějí svou konzumaci jen dostat pod kontrolu a neumějí si představit, že by se museli vína, piva nebo něčeho ostřejšího do konce život vzdát.

Diskrétnost zaručena

Léčba a veškeré informace, které AdiCare poskytnete, jsou naprosto důvěrné. V současné době lze mnoho podob terapie zvládat i on-line formou, takže nehrozí, že by vás na cestě na terapii potkal někdo známý nebo jste byli konfrontováni jiným způsobem. Zavolejte nám ještě dnes, může to být první krok na vaší cestě k uzdravení. Odborníci na vás čekají na čísle: 739 375 763.

Předchozí článekOchutnejte skvělé potraviny ze Španělska
Další článekCo na nespavost? Zapomeňte na kávu a vyzkoušejte květové esence