Kvalitní spánek po celou noc je nedílnou součástí spokojeného života. Ani ten nejvíce optimistický člověk na světě si nedokáže dobrou náladu udržet při dlouhodobé absenci spánku. O to horší je, že insomnie trápí v současné době asi třetinu obyvatel České republiky, což rozhodně není zanedbatelné množství obyvatel. Co na nespavost pomáhá? Začněte odepřením si kofeinových nápojů a přidejte speciální květové esence.

Jak květová esence funguje?

Jednou z nejúčinnějších odpovědí na otázku co na nespavost představují speciálně vytvořené květové esence. Díky jejich jedinečnému složení jsou odstraněny skryté psychické problémy, které jsou v drtivé většině případů příčinou dlouhodobé nespavosti. Pro prokazatelný účinek je třeba dodržet doporučené dávkování, tedy 4 kapky čtyřikrát denně. Určitě neaplikujte květovou esenci najednou, protože uklidňující látky a extrakty z bylinek by se v organismu nestihly vstřebat.

Za jak dlouho esence zapůsobí?

Pokud se chcete nadobro zbavit spánkové poruchy, chcete tak učinit v co nejkratší možné době. Kvůli přírodnímu složení bez chemických přísad však květové esence zabírají individuálně. U někoho se zlepšení spánku projeví prakticky okamžitě, ovšem někteří musí na zlepšení situace počkat 6 až 8 týdnů. Po užití prvních několika kapek tedy pozorujte, byť jen dílčí, úspěchy, které vás povzbudí, případě vám dají znamení, že jste si vybrali esenci se správným složením.

Jaké problémy dokáže vyřešit?

Základem úspěchu květové esence je totiž výběr správné varianty složení. Renomovaný internetový obchod v současné době nabízí přes 13 speciálních esencí, které se hodí pro vyřešení každé příčiny spánkové poruchy. Ještě před zakoupením první lahvičky si tedy rozmyslete, co vás před spaním nejvíce trápí. Pokud je to velký smutek a pocit samoty, zvolte esenci Mustard. Naopak nemůžete-li spát kvůli nočním můrám, zakupte esenci Rock Rose.

Při boji se spánkovou chorobou se samozřejmě vyhýbejte stresu a kofeinu před spaním. Účinnost květové esence pak můžete podpořit mořskou solí, po níž budete spinkat jako novorozenci.

Předchozí článekNestrkejte hlavu do písku jako pštros, když v tom „lítáte“
Další článekJaké jsou příčiny vzniku psoriázy a jak ji léčit?