Zážitkové dárky jsou čím dál tím více oblíbené. I vy nyní můžete jeden takový darovat, nebo jím být obdarován. Věřte, že takovýto originální dárek v podobě vyhlídkového letu vrtulníkem, se bude líbit každému, kdo netrpí strachem z výšek.Užijete si příjemný a bezpečný let, při kterém se vám naskytne pohled, který denně zažívají jen piloti a ptáci. Na krásy České republiky se budete moci podívat z ptačí perspektivy.

Za několik desítek minut uvidíte nevídané

Naše vyhlídkové lety probíhají v různých časových intervalech. Užívat si výhled z bezpečí našeho vrtulníku můžete třeba jenom půl hodiny. I za takto, vcelku krátký čas, toho ale zvládnete vidět spoustu. Pro náročnější z vás pak nabízíme také lety, které trvají hodinu či hodinu a půl. Předem si můžete vybrat jednu z našich nabízených tras a pak už si jen užívat dokonalý výhled z našeho vrtulníku.

Let vrtulníkem

Pro páry i jednotlivce

Vybrat si tedy můžete nejen dobu letu a trasu, kam se poletí. Mimo jiné se také musíte rozhodnout, pro koho let bude určen. Nabízíme lety pro dvojice i jednotlivce. Let vrtulníkem je tak vhodný prakticky pro kohokoliv. Nezapomínejte ale na to, že se let odehrává ve vysoké výšce. Rozhodně se tak nehodí pro někoho, kdo má strach z výšek či dokonce ze samotného létání.

Při kratších letech můžete z výšky vidět třeba Brandýs nad Labem, Klánovický les nebo krásy našeho hlavního města Prahy. Při letech, které trvají minimálně hodinu, si pak můžete vybrat trasu, která vás zavede nad například Slapskou přehradu, nebo pohádkový hrad Karlštejn. 

Darujte to nejlepší, darujte zážitek

V době, kdy si každý z nás může koupit téměř cokoliv, je stále více obtížné pořídit dárek, který je originální. Vyhlídkový let letadlem po krásách naší přírody je tím pravým a originálním dárkem pro všechny, kdo se nebojí výšek.

Předchozí článekBílé dveře – univerzální řešení do každého interiéru
Další článekMlsejte bez výčitek