Bílá barva v interiéru působí čistě, svěže a dodává mu lehkost. Čistě bílé interiéry jsou navíc v současné době hlavně díky oblíbenosti skandinávského stylu, velmi populární. 

Bílé dveře mohou být lakované, stříkané, dýhované či laminované, v lesku či matu, hladké či s drážkami a dalšími prvky, plné nebo prosklené, zkrátka na míru. Výhodou bílé barvy je, že se hodí opravdu ke všemu. Nicméně i ona má své TOP barevné kombinace. Bílé to velmi sluší s šedou, šedohnědou (taupe) nebo pískovými odstíny. Je jedno, po jaké z těchto barev sáhnete, jedná se o neutrální barevné tóny a všechny budou v interiéru působit skvěle, nicméně určitě je nekombinujte v jedné místnosti.

Bílá má také ráda výrazné barvy na doplňcích – ať už je to jemně růžová, ostře fialová, červená nebo výrazné odstíny modré. Bílé dveře jsou tak skvělým řešením pro dětský pokoj, který s ohledem na přibývající věk doznává v domácnostech asi nejčastějších změn.

https://www.sapeli.cz/sites/default/files/inspirace/elegant_71_barva_bila_eko.jpg

S bílými dveřmi v interiéru můžete opravdu vyhrát. Mohou se stát hlavním prvkem místnosti, lze s nimi sjednotit vzhled interiéru nebo naopak je upozadit, aby nebraly pozornost od jiných součástí bytu. 

Předchozí článekZdravé pečení s moukou od VegUp
Další článekPoznejte krásy české přírody z ptačí perspektivy