S novým rokem přichází i novoroční předsevzetí. Mezi ta nejčastější patří zlepšení fyzičky a zhubnutí nějakého toho kila. Důležitou součástí při plnění tohoto cíle je změna jídelníčku. Je obecně známo, že bílé pečivo nám v hubnutí moc nepomáhá. Skvělý tip, jak se mu vyhnout, je připravit si pečivo z mouky z naklíčených semínek. Právě tuto mouku vám nyní přináší společnost VegUp.

SONY DSC

Mouka z naklíčených semínek přináší hned několik nesporných výhod. Všechny mouky ze sortimentu společnosti VegUP jsou celozrnné. To jednoduše znamená, že semínko je namleté celé, včetně obalu a klíčku. Díky tomu si uchovává mnohem vyšší množství nutričně cenných látek a přináší nám skvělou přirozenou chuť. Při pečení pak přijdete na další výhodu.  Kynutí těsta je totiž mnohem rychlejší než při použití jiné mouky. Stačí půl hodinky a hurá na pečení. A nemusíte mít obavy, když upečete větší množství, než se sní. Trvanlivost pečiva, které má v sobě tuto mouku, je totiž až o 3 dny delší než u pečiva klasického.

Na výběr je hned několik druhů. Pořídit si můžete mouku v 6 variantách, konkrétně z cizrny, červené čočky, kukuřice, mungo fazolí, ovsa či zeleného hrachu. Každý tento druh má své výhody, stačí si jen vybrat. Více informací o jednotlivých druzích a naklíčených semínkách obecně, naleznete na stránkách www.vegup.cz

Předchozí článekPlánujete výlet do Moravského krasu?
Další článekBílé dveře – univerzální řešení do každého interiéru