Rozhoupat se k tomu, abyste opustili svůj single stav a vstoupili oficiálně do svazku manželského, to chce prostě „koule“. Donedávna tomu tak bylo doslova. Žádost o ruku byla vždy doménou mužů. Dnes je stále běžnější, že je takzvané zasnoubení v režii žen. Nikdo se tomu nediví a nikoho to nepohoršuje.

Není žádnou ostudou, když žena muže do chomoutu popožene. Genderová politika nově velí, aby se ženy ujaly iniciativy a ony tak s radostí činí. Nejlepší recept, jak přimět svého milovaného k akci, je pozvat ho na romantický pobyt a tam ho postavit před hotovou věc. Nejlépe se o ruku žádá v romantické lokalitě, která udělá dokonalou atmosféru a rozněžní i ty největší tvrďáky. Ideálním prostředím je například penzion u hradu Karlštejn, který se nachází pod středověkým hradem Karlštejn, na břehu řeky Berounky.

Pro zamilované hrdličky

Penzion vznikl v budově původního Hotelu u nádraží, který zamilované páry vítal už od roku 1931. Počátkem roku 2018 byla zahájena komplexní modernizace restaurace a rekonstrukce ubytovací části. V Penzionu Karlštejn se v současné době nachází deset stylově a komfortně zařízených pokojů, které jsou jako stvořené pro dny plné lásky.

Nově zrenovované pokoje jsou světlé, prostorné, s antialergickou vinylovou podlahou a poskytují veškerý komfort. Součástí Penzionu Karlštejn je i restaurace, která nabízí především speciality české kuchyně, včetně několika druhů točeného piva. Pánským polovičkám tak uspokojí veškeré chuťové buňky.

Penzion s historií

Ubytování na Karlštejně má styl a osobitého ducha. S pohledem do očí historii, kterou zde napsal sám Karel IV. a opojeni krásou okolí údolí Berounky, se mění lidské osudy radost pohledět. S trochou štěstí uslyšíte svatební zvony znít brzy i vy.

Až zazní vaše „vezmeš si mě“ a odpovědí bude kýžené „ano“, nemusíte se komfortu penzionu vzdát. Penzion Karlštejn dokáže pojmout veškeré svatební veselí a zajistit hostům pohoštění i ubytování. Kdo by nechtěl jít pod čepec na místě, kde se tvořily české dějiny? Honosnější adresu byste vskutku hledali marně.

Předchozí článekMalý průvodce začínajícího vapera
Další článekUž jste cvičili na balanční podložce?