Rozhoupat se k tomu, abyste opustili svůj single stav a vstoupili oficiálně do svazku manželského, to chce prostě „koule“. Donedávna tomu tak bylo doslova. Žádost o ruku byla vždy doménou mužů. Dnes je stále běžnější, že je takzvané zasnoubení v režii žen. Nikdo se tomu nediví a nikoho to nepohoršuje.

Není žádnou ostudou, když žena muže do chomoutu popožene. Genderová politika nově velí, aby se ženy ujaly iniciativy a ony tak s radostí činí. Nejlepší recept, jak přimět svého milovaného k akci, je pozvat ho na romantický pobyt a tam ho postavit před hotovou věc. Nejlépe se o ruku žádá v romantické lokalitě, která udělá dokonalou atmosféru a rozněžní i ty největší tvrďáky. Ideálním prostředím je například penzion u hradu Karlštejn, který se nachází pod středověkým hradem Karlštejn, na břehu řeky Berounky.

Pro zamilované hrdličky

Penzion vznikl v budově původního Hotelu u nádraží, který zamilované páry vítal už od roku 1931. Počátkem roku 2018 byla zahájena komplexní modernizace restaurace a rekonstrukce ubytovací části. V Penzionu Karlštejn se v současné době nachází deset stylově a komfortně zařízených pokojů, které jsou jako stvořené pro dny plné lásky.

Nově zrenovované pokoje jsou světlé, prostorné, s antialergickou vinylovou podlahou a poskytují veškerý komfort. Součástí Penzionu Karlštejn je i restaurace, která nabízí především speciality české kuchyně, včetně několika druhů točeného piva. Pánským polovičkám tak uspokojí veškeré chuťové buňky.

Penzion s historií

Ubytování na Karlštejně má styl a osobitého ducha. S pohledem do očí historii, kterou zde napsal sám Karel IV. a opojeni krásou okolí údolí Berounky, se mění lidské osudy radost pohledět. S trochou štěstí uslyšíte svatební zvony znít brzy i vy.

Až zazní vaše „vezmeš si mě“ a odpovědí bude kýžené „ano“, nemusíte se komfortu penzionu vzdát. Penzion Karlštejn dokáže pojmout veškeré svatební veselí a zajistit hostům pohoštění i ubytování. Kdo by nechtěl jít pod čepec na místě, kde se tvořily české dějiny? Honosnější adresu byste vskutku hledali marně.